Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

В обласній податковій cлужбі Закарпаття відбулось засідання Громадської ради

, опубліковано 14 липня 2021 о 16:55

Налагодження тісної співпраці між бізнесом і податковою службою, алгоритми взаємодопомоги та взаємодії, обговорення Проєкту Закону про внесення змін до Податкового кодексу України №5600 – саме ці питання стали ключовими для обговорення на сьогоднішньому засіданні Громадської ради при ГУ ДПС у Закарпатській області.

«У доволі складний час пандемії, в який нам доводиться працювати, є вкрай важливим та актуальним завданням зберегти та надати належні умови для діяльності активному бізнесу. Податкова служба розуміє, що саме на його плечах лежить відповідальність не лише за власний добробут, а й за добробут громад. Ми розуміємо, що від наповнення бюджетів податками та зборами залежить й вирішення соціально-економічних проблем не лише Закарпаття, а й держави загалом. Тому важливо почути думку громадськості та бізнесу зокрема. Це дозволяє акцентувати увагу на спірних моментах та спільно досягати конструктивних рішень», – зауважив  під час заходу начальник Головного управління ДПС області Олексій Петріченко.  

Учасники Громадської ради детально обговорили пункти Проєкту Закону №5600, що стосуються ставок податку на доходи фізичних осіб при продажу нерухомого майна; ставок екологічного та акцизного податку; механізмів оподаткування доходів фізичних та юридичних осіб, пов’язаних з виробництвом та реалізацією власної сільськогосподарської продукції; скасування положення про звільнення від оподаткування податком на додану вартість операції постачання житла (об’єктів житлового фонду); встановлення, що не мажуть бути платниками єдиного податку четвертої групи суб’єкти господарювання, що розводять свійську птицю, перепелів, страусів, здійснюють виробництво м’яса свійської птиці тощо.