За період з 01.01.2025 по 31.03.2025 до Головного управління ДПС у Закарпатській області надійшло 69 звернень громадян, з них:
69 заява (100%), 0 скарг (0%), 0 пропозицій (0%).
Структура показників за тематикою надходжень звернень:
- загальнодержавні податки – 6 (або 8,7% від загальної кількості звернень);
- місцеві податки – 8 (або 11,6 % від загальної кількості звернень);
- інформування про ухилення від сплати податків – 22 (або 31,88 % від загальної кількості звернень);
- контрольно-перевірочна робота (в т.ч. щодо штрафних санкцій, проведення перевірок) – 21 (або 30,43% від загальної кількості звернень);
- інші питання податкової політики – 4 (або 5,79% від загальної кількості звернень);
- єдиний соціальний внесок – 8 (або 11,6% від загальної кількості звернень).
Показники розгляду звернень громадян:
- вирішено позитивно – 35 (або 50,73% від загальної кількості звернень);
- дано роз’яснення – 7 (або 10,14% від загальної кількості звернень);
- звернення, що повернуте авторові відповідно до статей 5 ЗУ «Про звернення громадян» – 1 (або 1,45% від загальної кількості звернень);
- звернення, що пересилається за належністю відповідно до статті 7 ЗУ «Про звернення громадян» – 1 (або 1,45 від загальної кількості звернень); Звернення, що не підлягає розгляду відповідно до статей 8 і 17 ЗУ «Про звернення громадян» – 7 (або 10,14% від загальної кількості звернень); Звернення, що знаходяться на виконанні 18 (термін виконання не настав) – (або 26,09 % від загальної кількості звернень).