У Виноградівській ДПІ інформують платників про нюанси реєстрації РРО/ПРРО та поновлення відповідальності за порушення вимог Закону України «Про застосування РРО у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг».
Під час надання консультацій та роз’яснень платникам податківці Виноградівської ДПІ інформують відвідувачів податкової інспекції про нюанси реєстрації РРО/ПРРО, поновлення відповідальності за порушення вимог ЗУ «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг». Фахівці ДПС нагадують, що суб’єкти господарювання, які провадять діяльність на II-IV групах спрощеної системи оподаткування, повинні встановити та використовувати РРО та/або ПРРО. Податківці детально інформують про те, як зареєструвати РРО та ПРРО, а також про переваги їх використання у підприємницькій діяльності.
Особливу увагу податківці звертають на можливість використання програмних РРО, що є альтернативою класичним касовим апаратам. Платникам роз'нагадують, що відповідно до законодавчих вимог, РРО та/або ПРРО не застосовують платники єдиного податку 1 групи, які не використовують працю найманих осіб, здійснюють виключно роздрібний продаж товарів із торговельних місць на ринках та/або провадять господарську діяльність з надання побутових послуг населенню та обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 167 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року.
Зауважимо, що у податкових органах Закарпатської області запроваджено телефонну «гарячу лінію» щодо допомоги платникам при встановленні реєстраторів розрахункових операцій. Відповіді на усі актуальні запитання по темі реєстрації РРО/ПРРО можна отримати, звернувшись до фахівців Виноградівської ДПІ, зателефонувавши за контактними телефонами: Ковач Тетяна Павлівна (03143) 2-24-80 та Пилип Еріка Михайлівна (03143) 2-21-06.
За матеріалами Виноградівської ДПІ
ГУ ДПС у Закарпатській області