Де контролюється час офлайн і як рахується? Під час роботи програмних реєстраторів розрахункових операцій у режимі офлайн контроль залишку часу, протягом якого може тривати режим офлайн (36 годин підряд або 168 годин на місяць), забезпечується програмним рішенням, що передбачено проєктами нормативно-правових актів.
Час перебування ПРРО у режимі офлайн підраховується шляхом сумування таких періодів: від дати та часу, що зазначаються у повідомленні з відміткою «початок переведення ПРРО у режим офлайн» до дати та часу, зазначених у повідомленні «завершення режиму офлайн». Від дати та часу, зазначених у повідомленні «завершення режиму офлайн» до дати та часу, зазначених у повідомленні «початок переведення ПРРО в режим офлайн», якщо в період між такими строками на фіскальному сервері Державної податкової служби не реєструвались розрахункові документи, отримані від цього ПРРО.
З якого часу здійснюється відлік 36 годин, дозволених для роботи ПРРО у режимі офлайн? Відлік часу, протягом якого програмний реєстратор розрахункових операцій (далі - ПРРО) працював у режимі офлайн, починається від дати та часу, зазначених у повідомленні про проведення розрахункових операцій в режимі офлайн з відміткою «початок переведення ПРРО в режим офлайн» до дати та часу, зазначених у повідомленні з відміткою «завершення режиму офлайн», а також від дати та часу, зазначених у повідомленні з відміткою «завершення режиму офлайн» до дати та часу, зазначених у повідомленні з відміткою «початок переведення ПРРО в режим офлайн», якщо у період між такими строками фіскальним сервером Державної податкової служби не було зареєстровано розрахункових документів у режимі онлайн-обміну.
ДПС у Закарпатській області