Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Власники нерухомості в Закарпатті сплатили до місцевих бюджетів понад 82,3 млн гривень

, опубліковано 26 жовтня 2021 о 10:45

Упродовж трьох кварталів цього року місцеві бюджети територіальних громад Закарпаття отримали понад 82,3 млн грн податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Про це інформує ЗМІ начальник Головного управління Олексій Петріченко.

– Надходження податку на нерухомість протягом січня-вересня, порівняно з відповідним періодом минулого року, зросло на 17,5 млн гривень. Більша частка сплаченого платежу припадає на власників нерухомості – юридичних осіб. Вони спрямували на розвиток територіальних громад майже 50 млн грн податку на нерухоме майно. Приріст до січня-вересня минулого року склав майже 13,8 млн гривень. Жителі області – фізичні особи, сплатили за нерухомість майже 32,9 млн грн цього платежу, що перевищило минулорічні надходження дев’яти місяців на 3,7 млн гривень, – зауважив керівник податкових органів Закарпаття.

Варто зазначити, що податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, – один із основних платежів, який наповнює місцеві скарбниці, оскільки спрямовується туди в повному обсязі. Сплачують його власники житлової та нежитлової нерухомості – юридичні та фізичні особи.

Детальніше про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки,  його базу оподаткування, встановлення ставок, терміни надсилання повідомлень-рішення та можливість платників проводити звірку даних, читайте за посиланням: https://zak.tax.gov.ua/media-ark/news-ark/472624.html.

ДПС у Закарпатській області