Головна сторінка Державної податкової служби України
Єдиний державнийвебпортал електронних послуг
Єдиний державнийЗ початку року до органів Головного управління Міндоходів у Закарпатській області надійшло 183 письмових звернень громадян, з них: 168 заяв (91,8%), 12 скарг (6,6%) та 3 пропозиції (1,6%).
Що стосується тематики та проблем, порушених у письмових зверненнях громадян, слід зазначити, що більшість звернень стосувалися інформування про ухилення від сплати податків, проведення перевірок діяльності суб’єктів підприємницької діяльності, надання роз’яснення норм податкового законодавства, отримання довідок про отримані доходи та інші питання, що належать до компетенції Міндоходів.
Відповіді на звернення, надані вчасно без порушення термінів.
Протягом січня-липня 2014 року до органів Головного управління Міндоходів у Закарпатській області надійшло 12 скарг. За результатами розгляду 11 скарг на дії, бездіяльність посадових осіб Міндоходів, його територіальних органів та підвідомчих установ і організацій, перегляд їх рішень, 1 скарга стосувалась інших питань. Одна скарга на дії, бездіяльність посадових осіб Міндоходів, його територіальних органів частково підтвердилася.
Відповіді без порушення терміну надано на 11 скарг, 1 знаходиться на розгляді.
Усього Головним управлінням Міндоходів у Закарпатській області (та підпорядкованими ДПІ) перевірено та дано роз’яснення на 9 скарг, 1 скаргу вирішено позитивно та 1 скаргу відправлено за належністю відповідно до статті 7 Закону України „Про звернення громадян”.
Факти ненадання відповідей на скарги не зафіксовано.
З початку року до податкових органів Головного управління Міндоходів у Закарпатській області повторні звернення громадян не надходили.
З початку року до органів Головного управління Міндоходів у Закарпатській області надійшло 1 неодноразове звернення.
З початку року до Головного управління Міндоходів у Закарпатській області (та до підпорядкованих ДПІ) надійшло 3 дублетних звернення громадян.
З початку року до райміськДПІ та до Головного управління Міндоходів у Закарпатській області надійшло 5 колективних звернення від 21 громадянина.
Звернень від жінок, яким присвоєно почесне звання України „Мати-героїня,” інвалідів Великої Вітчизняної війни, Героїв Соціалістичної Праці, Героїв Радянського Союзу та Героїв України протягом січня-липня 2014 року не надходило.
Протягом січня-липня 2014 року до органів Міндоходів Закарпатської області надійшло 2 звернення від інваліда ІІ групи, 1 звернення від інваліда ІІІ групи та 1 звернення від одинокої матері.
Як показує аналіз надходження та розгляду звернень громадян, однією із причин подання звернень громадянами є передбачене законодавством право громадян на отримання податкової консультації щодо роз’яснення норм податкового законодавства, бажання громадян захистити свої права та свободи, бажання припинити порушення податкового та іншого законодавства іншими суб’єктами, а також отримання від податкового органу потрібної громадянам інформацію.
Проведення особистого прийому громадян посадовими особами органів Міндоходів у Закарпатській області протягом січня-червня 2014 року
Проведення особистого прийому громадян посадовими особами органів Міндоходів області здійснюється в громадських приймальнях та згідно затверджених наказами графіків особистого прийому громадян.
З початку року здійснено 286 прийомів за зверненнями громадян, з них: 245 заяв (86%), 41 пропозиція (14%).
Усі звернення розглянуті під час проведення особистих прийомів, за результатами яких заявникам надано вичерпні відповіді та роз’яснення.
Щодо тематики звернень, то більшість звернень стосувалися надання роз’яснень та застосування норм податкового законодавства по податку на додану вартість, податку на прибуток підприємств, податку з доходів фізичних осіб, оподаткування доходів підприємницької діяльності, платі за землю, податкової звітності тощо.
З початку року до ГУ Міндоходів у Закарпатській області надійшло 1 неодноразове звернення громадян, що на 1 звернення більше, ніж за відповідний період 2013 року.
Звернень від жінок, яким присвоєно почесне звання України „Мати-героїня,” інвалідів Великої Вітчизняної війни, Героїв Соціалістичної Праці, Героїв Радянського Союзу та Героїв України, протягом січня-липня 2014 року не надходило.
Протягом січня-липня 2014 року до державних податкових інспекцій Головного управління Міндоходів у Закарпатській області надійшло 2 звернення від інваліда ІІ групи, 1 звернення від ветерана праці та 1 звернення від одинокої матері.
Відмов фахівцями Головного управління Міндоходів у Закарпатській області у задоволенні права на звернення громадян не зафіксовано. Порушення Закону України «Про звернення громадян» при розгляді звернень громадян на особистому прийомі відсутні.