Головне управління ДПС
у Закарпатській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

У Виноградівській ДПІ розповіли платникам про застосування РРО/ПРРО підприємцями – платниками єдиного податку

, опубліковано 18 листопада 2022 о 15:17

Днями, фахівці Виноградівської ДПІ ГУ ДПС у Закарпатській області провели чергову робочу зустріч з платниками на тему: «Застосування РРО/ПРРО фізичними особами – підприємцями платниками єдиного податку».

Зокрема, податківці звернули увагу платників, що з 1 січня 2022 року фізичні особи – підприємці – платники єдиного податку ІІ-ІV груп зобов’язані застосовувати РРО/ПРРО при здійсненні розрахункових операцій незалежно від виду діяльності та обсягу доходу.

Було наголошено, що платники єдиного податку першої групи, відповідно до положень Податкового кодексу, звільнені від обов’язку застосовувати реєстратори розрахункових операцій (РРО) та/або програмні реєстратори розрахункових операцій (ПРРО) при здійсненні господарської діяльності. Тобто зазначена категорія ФОП, яка здійснює виключно роздрібний продаж товарів з торговельних місць на ринках та/або провадить господарську діяльність з надання побутових послуг населенню, не використовує працю найманих осіб, не застосовує РРО/ПРРО та не веде облік товарних запасів.

За матеріалами Виноградівської ДПІ

ГУ ДПС у Закарпатській області