Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Про відповідальність за порушення використання РРО/ПРРО інформують платників податківці Сваляви

опубліковано 17 листопада 2023 о 15:11

Фахівці Свалявської ДПІ проводять робочі зустрічі з платниками податків у місцях здійснення їх господарської діяльності, під час яких розповідають про вимоги податкового законодавства в частині застосування реєстраторів розрахункових операцій та програмних реєстраторів розрахункових операцій.

Зокрема інформують про те, що з 1 жовтня цього року відновлюються штрафні санкції за порушення використання РРО/ПРРО. Використовувати касові апарати обов’язково повинні фізичні особи – підприємці, які є платниками єдиного податку ІІ-IV груп, при здійсненні розрахункових операцій у готівковій або безготівковій формі із застосуванням платіжних карток. Не потрібно застосовувати у своїй діяльності РРО/ПРРО фізичним особам-підприємцям І групи, фізичним особам-підприємцям, які приймають оплату виключно банківськими переказами.

Податківці звертають увагу підприємцям, що вони можуть на власний розсуд вирішувати: купити пристрій для реєстрації розрахункових операцій чи завантажити безоплатні мобільні додатки, запропоновані ДПС. Для цього необхідно завантажити відповідну програму з сайту ДПС України та встановити її на доступний гаджет – смартфон, ноутбук чи комп’ютер.

За матеріалами Свалявської ДПІ

ГУ ДПС у Закарпатській області