Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Про нову форму податкової декларації про майновий стан і доходи нагадують платникам у Тячівській ДПІ

опубліковано 08 лютого 2024 о 14:22

Під час робочих зустрічей з платниками податківці Тячівської ДПІ повідомляють, що з 1 січня 2024 року введено в дію нову форму податкової декларації про майновий стан і доходи.

Суб’єктам господарювання та громадянам також роз’яснюють способи подачі податкової декларації про майновий стан і доходи а саме:

- особисто або уповноваженою особою;

- поштою з повідомленням про вручення та описом вкладення не пізніше ніж за 5 днів до закінчення граничного строку подання;

- засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням вимог законів України «Про електронний документообіг» та «Про електронні довірчі послуги». Також нагадують про сервіси «Електронний кабінет платника» – сервіс за допомогою якого можна надсилати до органів ДПС податкову звітність, електронні документи, отримати довідки про відсутність заборгованості, отримати необхідну інформацію із загальнодоступних реєстрів.

Фахівці податкової інспекції надають практичні поради щодо користування Електронним кабінетом, роз’яснюють порядок отримання електронного цифрового підпису та надають практичні поради з електронного звітування.

За матеріалами Тячівської ДПІ

ГУ ДПС у Закарпатській області