Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Свалявська ДПІ: платникам про самостійне обчислення суми ПДФО та військового збору, що підлягають сплаті до бюджету

опубліковано 17 квітня 2024 о 16:16

Фахівці Свалявської ДПІ ГУ ДПС у Закарпатській області розповідають, у яких випадках платники податку зобов’язані самостійно обчислити суму податку на доходи фізичних осіб та військовий збір, що підлягає сплаті до бюджету за результатами звітного податкового року.

Податківці наголошують, що у разі якщо джерело виплат будь-яких оподатковуваних доходів є іноземним, сума такого доходу включається до загального річного оподатковуваного доходу декларації про майновий стан і доходи платника податку – отримувача таких доходів.

Платник податку зменшує суму річного податкового зобов'язання на суму податків, сплачених за кордоном, яку він визначає у річній податковій декларації.

За умови якщо у платника податку відсутні підтверджуючі документи щодо суми отриманого ним доходу з іноземних джерел і суми сплаченого ним податку в іноземній юрисдикції, оформлені згідно зі ст. 13 Податкового кодексу України (далі – Кодекс), то відповідно до п. п. 170.11.2 п. 170.11 ст. 170 Кодексу такий платник зобов’язаний подати до контролюючого органу за своєю податковою адресою заяву про перенесення строку подання податкової декларації до 31 грудня року, наступного за звітним.

За матеріалами Свалявської ДПІ 

ГУ ДПС у Закарпатській області