Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Фахівці Хустської ДПІ консультують платників щодо використання електронних сервісів ДПС та декларування доходів

опубліковано 18 квітня 2024 о 15:24

У Хустській ДПІ податківці проводять тренінги для платників податків щодо користування електронними сервісами від ДПС. Працівники інспекції звертають увагу відвідувачів податкової інспекції на подання звітності з використанням «Електронного кабінету платника» та розповідають про мобільний застосунок «Моя податкова».

Фахівці податкових органів інформують, що подання електронної звітності через сервіс «Електронний кабінет платника» не потребує інсталяції інших програм, він забезпечує цілодобову взаємодію платників податків з органами ДПС в режимі реального часу, онлайн.

«Електронний кабінет платника» – сервіс, за допомогою якого здійснюється взаємодія органів ДПС та платників податків у режимі реального часу за допомогою персональних комп’ютерів та смарт-пристроїв без встановлення спеціалізованого програмного забезпечення. Знайти його можна за адресою cabinet.tax.gov.ua, а також на офіційному веб-порталі ДПС України. 

Також фахівці органів ДПС розповідають відвідувачам податкової інспекції про мобільний застосунок «Моя податкова». Це простий і зручний інструмент для отримання електронних сервісів податкової служби для громадян, а також сплати податків з використанням платіжних систем. Мобільний застосунок доповнюватиметься новими можливостями відповідно до потреб платників податків.

Окрім іншого, податківці наголошують, що з 1 січня 2024 року триває кампанія декларування доходів громадян, отриманих у 2023 році.

За матеріалами Хустської ДПІ

ГУ ДПС у Закарпатській області