Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Про особливості використання ПРРО інформують підприємців у Іршавській ДПІ

опубліковано 06 червня 2024 о 16:10

Податківці Іршавської ДПІ продовжують інформувати платників про податкові новації, роз’яснюють норми податкового законодавства, надають практичну допомогу щодо користування та встановлення податкових сервісів та адміністративні послуги.

Днями фахівці Іршавської ДПІ провели тренінг з платником податків, під час якого зазначили, що суб’єкт господарювання може проводити розрахункові операції на ПРРО самостійно або визначати уповноважених осіб (касирів).

Особа може здійснювати розрахункові операції на ПРРО з використанням електронного підпису такої особи/електронної печатки суб’єкта господарювання, на якого зареєстровано ПРРО, після внесення даних про сертифікати до Реєстру програмних РРО за умови дійсності відповідного сертифіката відкритого ключа.

Розрахункові операції на ПРРО можуть проводити лише ті особи, сертифікати електронних підписів та/або печаток яких внесені до Реєстру щодо такого ПРРО.

Дані сертифікатів електронних підписів та/або печаток, що використовуються ПРРО, вносяться до Реєстру програмних РРО на підставі поданих суб’єктами господарювання в електронній формі повідомлень про надання інформації щодо кваліфікованих/ удосконалених сертифікатів відкритих ключів, які застосовуються в ПРРО за формою № 5-ПРРО.

Електронні форми повідомлень J1391802/F1391802 розміщена за посиланнями:

https://tax.gov.ua/data/material/000/006/58768/Forms_servis_yur.htm;

https://tax.gov.ua/data/material/000/006/58768/Forms_servis_fiz.htm.

Крім цього, податківці знайомлять відвідувачів з електронними сервісами ДПС, зокрема з роботою Електронного кабінету та мобільного застосунку «Моя податкова».

За матеріалами Іршавської ДПІ

ГУ ДПС у Закарпатській області