Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Ужгородські податківці інформують відвідувачів податкової інспекції про можливості «Електронного кабінету платника»

опубліковано 10 липня 2024 о 15:10

Фахівці ДПІ у місті Ужгороді інформують відвідувачів податкової інспекції про можливості «Електронного кабінету платника». Зокрема податківці консультують, як фізичній особі через Електронний кабінет отримати відомості про суми та джерела виплачених їй доходів та утриманих податків.

Фізичній особі, яка має кваліфікований електронний підпис (КЕП), для направлення запиту щодо отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків в електронному вигляді (F1301803) через меню «ЕК для громадян» Електронного кабінету необхідно:

1. Увійти до Електронного кабінету, вхід до якого здійснюється за адресою: htpps://cabinet.tax.gov.ua, а також через офіційний вебпортал ДПС.

При цьому доступ до приватної частини (особистого кабінету) Електронного кабінету надається після проходження користувачем електронної ідентифікації онлайн з використанням кваліфікованого електронного підпису, отриманого у будь-якого Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг або через інтегровану систему електронної ідентифікації – id.gov.ua (MobilelD та BanklD).Запит формується фізичними особами – платниками податків з використанням КЕП фізичної особи, отриманого у кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг.

2. Обрати меню «ЕК для громадян», розділ «Запит про суми виплачених доходів» та натиснути кнопку «Створити».

3. У запропонованій формі Запиту персональні дані підтягуються автоматично, але їх потрібно перевірити, та у разі наявності в таких даних помилок – виправити їх.

4. Вказати реквізити паспортного документа та зазначити період, за який необхідна інформація.

5. Після того, як всі дані внесено, зберігаємо Запит.

6. Виділити створений Запит, натиснути кнопку «Підписати» та підписати за допомогою КЕП.

7. Ще раз виділити Запит та натиснути кнопку «Відправити».

Середня тривалість обробки Запиту складає близько 30 хвилин.

При цьому запит може бути сформований починаючи з І кварталу 1998 року та за будь-які п’ять років (запит формується поквартально, тому загальна кількість кварталів, яка вказується в запиті, не повинна перевищувати 20 кварталів).

Інформація про доходи за останній звітній період надається через 50 днів після його закінчення.

За матеріалами ДПІ у місті Ужгороді

ГУ ДПС у Закарпатській області