Територіальні органи ДПС
у Закарпатській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

У 2020-му платники Закарпаття продовжують ефективно сплачувати збір на розвиток війська

07.02.2020 -

Протягом січня 2020 року платники Закарпатської області сплатили до бюджету 19,9  млн грн військового збору. Для порівняння, у січні 2019-го було сплачено 16,1 млн грн збору на розвиток війська.

Фахівці Головного управлінні ДПС у Закарпатській області зауважують, що протягом 2019 року закарпатці сплатили 305,5 млн грн військового збору для реформування української армії. У порівнянні з 2018-м, сума надходжень «патріотичного податку» збільшилась на 31 млн грн.

Нагадаємо, що військовий збір запроваджено в Україні з серпня 2014 року як додаткове джерело фінансування і підтримки армії. Ставка цього платежу становить 1,5% доходів, що підлягають оподаткуванню. Платниками військового збору є фізичні особи – резиденти та нерезиденти, які отримують доходи в Україні. Відповідальними за сплату збору до бюджету, при нарахуванні доходів у вигляді заробітної плати на користь платника податків, є роботодавці.

Таким чином, з часу введення військового збору платники Закарпаття вже сплатили на розвиток українського війська 1158,5 млн гривень.

Варто пам’ятати, що сплата військового збору – це посильний внесок кожного громадянина для підтримання обороноздатності української армії та встановлення миру в нашій країні, – наголошують в головному органі ДПС області.

Відділ комунікацій

ГУ ДПС у Закарпатській області