Головне управління ДПС
у Закарпатській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Ужгородське комунальне підприємство ухилилось від оподаткування завищивши витрати близько на 2 млн гривень

, опубліковано 09 вересня 2021 о 09:58

Працівники відділу боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом Головного управління ДПС у Закарпатській області за результатами опрацювання відомостей, наданих ГУ ДФС у Закарпатській області, викрили схему ухилення від оподаткування шляхом завищення витрат комунальним підприємством з подальшою їх легалізацією.

Встановлено, що одне з комунальних підприємств в місті Ужгород уклало за результатами тендеру угоду з одним ТОВ з Полтавської області на постачання товару за завідомо завищеними цінами.

Товар, передбачений угодою фактично ввозився ТОВ на митну територію України через митні пости Закарпатської митниці та передавався комунальному підприємству після здійснення митних процедур на території Закарпатської області. Однак, в представлених податківцям документах, зазначалось, що товар транспортувався з Полтавської області.

Відтак, у результаті внесення недостовірних даних в офіційні документи, комунальним підприємством завищено вартість придбання товару на близько 2 млн грн, штучно сформовано податковий кредит з податку на додану вартість на 300 тис. грн.

Наразі тривають подальші слідчі дії в межах досудового розслідування у кримінальному провадженні за ч.5 ст.191 КК України.

ДПС у Закарпатській області