Головне управління ДПС
у Закарпатській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Податківці Закарпаття викрили схему привласнення бюджетних коштів

, опубліковано 10 вересня 2021 о 10:27

Працівники відділу боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом Головного управління ДПС у Закарпатській області за результатами опрацювання відомостей, наданих ГУ Національної поліції в Закарпатській області, викрито схему привласнення державних коштів.

Встановлено, що одне з ТОВ за результатами процедури закупівлі медичного обладнання в  режимі реального часу без використання електронної системи закупівель уклало з Комунальним некомерційним підприємством угоду. Відтак здійснено постачання медичного обладнання вартістю 1 млн 470  тис. грн без застосування податкової пільги з податку на додану вартість, передбаченої  законами  України № 530-ІХ від 17 березня 2020 року та № 540-ІХ від 30 березня 2020 року. Це призвело до надмірних витрат бюджетних коштів в сумі 245 тис. грн.

У ході проведення слідчим управлінням ГУ Національної поліції в Закарпатській області досудового розслідування кримінального провадження, порушеного за ч.3 ст.191 КК України,  та в результаті вжиття відповідних додаткових заходів, ТОВ здійснило повернення коштів на користь КНП у розмірі суми ПДВ  245 тис. грн.

ДПС у Закарпатській області