Головне управління ДПС
у Закарпатській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Декларування під час воєнного стану: закарпатці вже задекларували майже 433 млн гривень

, опубліковано 04 травня 2022 о 16:06

За період Деклараційної кампанії, яка стартувала 1 січня 2022 року, мешканцями Закарпаття подано 1619 декларацій про майновий стан і доходи за 2021 рік. З них 516 декларацій – з метою реалізації права на податкову знижку. Загалом платниками задекларовано 432 млн 921 тис. грн доходів. Варто зазначити, що цьогорічна Деклараційна кампанія проходить під час воєнного стану, тому кінцевий термін подання декларацій продовжений до завершення чи припинення такого стану.

Цьогоріч закарпатці задекларували отримані доходи у вигляді спадщини чи у дарунок майна, отримані інвестиційні прибутки, іноземні доходи, доходи від продажу рухомого та нерухомого майна, доходи від надання майна в лізинг, оренду, житловий найм тощо.

Окрім цього, 30 закарпатців задекларували доходи більше 1 млн гривень. Всього мільйонери задекларували понад 171 млн грн загального річного оподаткованого доходу.

Фахівці Головного управління ДПС у Закарпатській області висловлюють вдячність тим громадянам, які долучилися до цьогорічної Деклараційної кампанії та виконали свій конституційний обов’язок перед державою і суспільством.

Звертаємо увагу, що у зв’язку із запровадженням воєнного стану, у разі неможливості своєчасно виконати свій обов’язок у визначені строки, річну податкову декларацію про майновий стан і доходи за 2021 рік можна подати впродовж шести місяців після припинення чи скасування воєнного стану. Така норма передбачена Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів щодо особливостей оподаткування та подання звітності у період дії воєнного стану» від 24.03.2022 № 2142-IX.

ДПС у Закарпатській області