Головне управління ДПС
у Закарпатській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Чи мають право СГ, які отримали ліцензію на право оптової торгівлі тютюновими виробами, здійснювати оптову торгівлю рідинами, що використовуються в електронних сигаретах без отримання окремої ліцензії на право оптової торгівлі такими рідинами?

, опубліковано 22 вересня 2022 о 14:14

Відповідно до ст. 15 Закону України від 19 грудня 1995 року № 481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, рідин, що використовуються в електронних сигаретах, та пального» зі змінами та доповненнями оптова торгівля на території України алкогольними напоями, тютюновими виробами, рідинами, що використовуються в електронних сигаретах, здійснюється за наявності у суб’єктів господарювання (у тому числі іноземних суб’єктів господарювання, які діють через свої зареєстровані постійні представництва) всіх форм власності ліцензії на оптову торгівлю алкогольними напоями, тютюновими виробами, рідинами, що використовуються в електронних сигаретах.

Згідно зі ст. 1 Закону № 481 ліцензія (спеціальний дозвіл) – документ, що засвідчує право суб’єкта господарювання (у тому числі іноземного суб’єкта господарювання, який діє через своє зареєстроване постійне представництво) на провадження одного із зазначених у Законі № 481 видів діяльності протягом визначеного строку.

Отже, суб’єкти господарювання, які отримали ліцензію на право оптової торгівлі тютюновими виробами, мають право здійснювати оптову торгівлю рідинами, що використовуються в електронних сигаретах лише за умови отримання окремої ліцензії на оптову торгівлю такими рідинами.

ДПС у Закарпатській області