Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Фахівці податкової служби Закарпаття розповіли про особливості оподаткування в умовах воєнного стану

опубліковано 17 листопада 2023 о 14:15

Сьогодні, 17 листопада 2023 року, фахівці Головного управління ДПС у Закарпатській області провели онлайн-семінар, присвячений оподаткуванню в умовах дії воєнного стану.

Зі вступним словом до учасників звернулась Марта Волощук, голова ради Територіального відділення Асоціації платників податків у Закарпатській області.

Під час заходу експерти розповіли про низку актуальних питань:

- презентували мобільний додаток "Моя податкова", який дозволяє отримувати податкові послуги онлайн;

- нагадали про правила заповнення реквізитів платіжної інструкції при перерахуванні коштів на єдиний податковий рахунок;

- поінформували платників про те чи включається до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податків – внутрішньо переміщеної особи дохід у вигляді благодійної допомоги, яка виплачується (надається) благодійниками – резидентами;

- окреслили особливості застосування штрафних санкцій за порушення податкового законодавства, зокрема у сфері використання РРО, зберігання документів, сплати податків ФОПами.

Незважаючи на воєнний стан, податкова служба продовжує консультувати платників з актуальних питань оподаткування. Адже дотримання вимог податкового законодавства є запорукою надходження коштів до бюджету для забезпечення обороноздатності та соціальних виплат в умовах війни.

ДПС у Закарпатській області