Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

На Закарпатті визначили переможців обласного етапу рейтингу «Сумлінні платники податків 2023»

опубліковано 28 червня 2024 о 09:47

Напередодні, 27 червня 2024 року, в Ужгороді відбулася важлива подія для бізнес-спільноти Закарпаття. У Головному управлінні ДПС у Закарпатській області засідала рейтингова комісія, яка визначала переможців обласного етапу Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків 2023».

Незважаючи на складні умови воєнного часу, закарпатський бізнес продовжує демонструвати високу податкову культуру та відповідальність. Цього року 15 платників податків регіону подали заявки на участь у рейтингу, представляючи різноманітні сфери економіки – від виробництва продуктів харчування до медичних послуг.

«Цей рейтинг – не просто змагання. Це визнання внеску бізнесу у розвиток нашого регіону та країни в цілому», – зазначив Олексій Петріченко, начальник Головного управління ДПС у Закарпатській області, який взяв участь у роботі комісії.

Марта Волощук, голова Закарпатського територіального відділення Асоціації платників податків України, підкреслила важливість цієї ініціативи: «Звання сумлінного платника податків – це не тільки титул і добропорядне ведення бізнесу. Це суспільне визнання та знак довіри для партнерів і клієнтів».