Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Закарпатські податківці поінформували платників щодо актуальних питань оподаткування

опубліковано 28 березня 2024 о 10:46

Напередодні, 27 березня 2024 року, в Головному управлінні ДПС у Закарпатській області пройшло онлайн засідання круглого столу, присвячене актуальним питанням оподаткування юридичних осіб та податкового боргу. Захід зібрав представників бізнесу, інститутів громадянського суспільства, ТВ АППУ у Закарпатській області, Обласного відділення Федерації професійних бухгалтерів та аудиторів України та інших учасників, які мали нагоду поспілкуватися з фахівцями ДПС та отримати відповіді на свої запитання.

Фахівці ДПС детально розповіли про особливості оподаткування податком на прибуток підприємств. Звернули увагу учасників круглого столу на визначення періодів для ідентифікації квартальної звітності та застосування податкових різниць. Також роз'яснили порядок виправлення помилок у податковій декларації, виявлених платником самостійно, та нюанси подання уточненої фінансової звітності в таких випадках.

Спікери торкнулися теми заповнення декларації з податку на прибуток при переході з єдиного податку з особливостями оподаткування 2% доходу. Вони докладно пояснили, як коректно відображати показники у відповідних рядках декларації та заповнювати додаток РІ.

Також фахівці органів ДПС розповіли про аспекти подання податкових декларацій з податку на додану вартість, екологічного податку та рентних платежів.