Територіальні органи ДПС
у Закарпатській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Закарпатcькі податківці продовжують інформувати платників про електронні сервіси від ДПС (ФОТО)

29.12.2020 -

У Закарпатській області податківці проводять навчальні практикуми з платниками щодо користування електронними сервісами від ДПС. Зокрема на тренінгах працівники Податкової служби звертають увагу платників на можливість зручного, дистанційного спілкування з контролюючими органами. Днями такі тренінги пройшли в містах Ужгород, Рахів та Перечин.

Фахівці податкових органів розповіли платникам, що наразі найпопулярнішим сервісом і засобом для цього є «Електронний кабінет платника», який поєднує в собі ряд можливостей (сплата податків, подання звітності, заяв, декларацій в режимі онлайн, недопущення помилок тощо). Цей сервіс знаходиться у відкритому доступі, його легко знайти за допомогою пошукових систем, задавши запит «Електронний кабінет ДПС». Крім того, вхід можна здійснити, перейшовши за посиланням cabinet.tax.gov.ua, а також через офіційний вебпортал ДПС.

Відтак під час практикумів податківці інформують платників про новинку від ДПС – «InfoTax». Завдяки сервісу через месенджери Telegram та Viber платники податків отримали можливість дізнатись про:

- стан розрахунків з бюджетом;

- реєстраційні та облікові дані;

- про результати обробки документів;

- про строки подання звітності та сплати податків.

Наступний етап у розвитку сервісу буде запроваджено з січня 2021 року, тож платники до вже доступного функціоналу отримають  можливість:

- передзаповнення звітності платниками єдиного податку;

- перехід до сплати податків у «два кліки»;

- оповіщення про виникнення податкового боргу, а також про можливість виникнення податкового боргу у разі несвоєчасної сплати.

ДПС у Закарпатській області