Головне управління ДПС
у Закарпатській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Начальник Мукачівської ДПІ провів робочу зустріч з головами двох територіальних громад

, опубліковано 08 червня 2021 о 16:28

Начальник Мукачівської ДПІ Роман Луник провів робочу зустріч з головами Великолучківської та Чинадіївської ТГ.

Учасники зустрічі обговорювали питання, які стосуються прийняття рішень про встановлення ставок земельного податку та орендної плати за землі державної, комунальної власності та нерухомого майна відмінного від земельного податку.

Зокрема, за словами Романа Луника, чинним податковим законодавством передбачено прийняття Територіальними громадами рішень про встановлення місцевих податків та зборів, а також податкових пільг зі сплати місцевих податків і зборів до 15 липня 2021 року.

При прийнятті рішення про встановлення місцевих податків та/або зборів обов’язково визначаються об’єкт оподаткування, платники податків, розмір ставки, податковий період та інші обов’язкові.

Варто зазначити, що рішення в електронному вигляді територіальним громадам необхідно надіслати у десятиденний строк з дня прийняття, але не пізніше 25 липня 2021 року, до контролюючого органу, в якому перебувають на обліку платники відповідних місцевих податків та/або зборiв.

Електронні форми додатків розміщені на офіційному веб-порталі ДПС у роздiлi Законодавство/Податкове законодавство/Постанови Кабінету Міністрів України/Постанова КМ України від 28.12.2020 № 1330 «Про затвердження Порядку та форм надання контролюючим органам в електронному вигляді інформації щодо ставок та податкових пільг із сплати місцевих податків та/або зборів» (https://tax.gov.ua/zakonodavstvo/podatkove-zakonodavstvo/postanovi-kabinetu-ministr/75096.html).

За матеріалами Мукачівської ДПІ

ГУ ДПС у Закарпатській області