Головне управління ДПС
у Закарпатській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Прийняття ставок місцевих податків і зборів – тема зустрічі хустських податківців та представників ТГ

, опубліковано 10 червня 2021 о 16:13

Напередодні керівництво Хустської державної податкової інспекції ГУ ДПС у Закарпатській області провело робочі зустрічі з головами територіальних громад. В ході зустрічі учасники обговорили особливості прийняття та оприлюднення ставок місцевих податків та зборів.

Податківці наголошують, що ради територіальних громад повинні прийняти рішення про встановлення місцевих податків та зборів, а також податкові пільги зі сплати місцевих податків і зборів до 15 липня 2021 року. Зокрема, при прийнятті таких рішень обов’язково визначаються об’єкт оподаткування, платники податків, розмір ставки та податковий період.

Варто зазначити, що рішення в електронному вигляді територіальним громадам необхідно надіслати у десятиденний строк з дня прийняття, але не пізніше 25 липня 2021 року, до контролюючого органу, в якому перебувають на обліку платники відповідних місцевих податків та/або зборів.

Електронні форми додатків розміщені на офіційному веб-порталі ДПС у розділі Законодавство/Податкове законодавство/Постанови Кабінету Міністрів України/Постанова КМ України від 28.12.2020 № 1330 «Про затвердження Порядку та форм надання контролюючим органам в електронному вигляді інформації щодо ставок та податкових пільг із сплати місцевих податків та/або зборів» (https://tax.gov.ua/zakonodavstvo/podatkove-zakonodavstvo/postanovi-kabinetu-ministr/75096.html).

За матеріалами Хустської ДПІ

ГУ ДПС у Закарпатській області