Головне управління ДПС
у Закарпатській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Роман Луник провів робочу зустріч з головою Кольчинської територіальної громади

, опубліковано 09 липня 2021 о 15:45

Начальник Мукачівської державної податкової інспекції Головного управління ДПС у Закарпатській області – Роман Луник провів робочу зустріч з головою Кольчинської територіальної громади щодо місцевих податків і зборів. Крім того, в ході зустрічі обговорено особливості застосування РРО у 2021 році.

Рішення про встановлення на 2022 рік ставок місцевих податків і зборів необхідно прийняти до 15 липня, а офіційно оприлюднити до 25 липня 2021 року. Також, радам необхідно надіслати до ДПС інформацію про ставки та пільги по податках у десятиденний строк з дня прийняття рішень, але не пізніше 25 липня 2021 року в електронному вигляді, затвердженому Постановою КМ України від 28.12.2020 № 1330 «Про затвердження Порядку та форм надання контролюючим органам в електронному вигляді інформації щодо ставок та податкових пільг із сплати місцевих податків та/або зборів».

Роман Луник звернув увагу голови Кольчинської територіальної громади на те, що з 1 січня 2021 року застосування РРО є обов’язковим незалежно від обсягу річного доходу для фізичних осіб-платників єдиного податку II-IV групи, які здійснюють діяльність за такими видами:

- реалізація технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту;

- реалізація лікарських засобів, виробів медичного призначення та надання платних послуг у сфері охорони здоров’я;

- реалізація ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння.

В ході робочої зустрічі фахівці ДПС відповіли на запитання, які найбільше цікавили представників територіальної громади та закликали слідкувати за інформаційними повідомленнями податкової на сторінці у Фейсбук https://www.facebook.com/tax.zakarpatia/ та сайті https://zak.tax.gov.ua/ щоб бути в курсі актуальних норм податкового законодавства.

За матеріалами Мукачівської ДПІ

ГУ ДПС у Закарпатській області