Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Працівники Мукачівської ДПІ інформують громадян про необхідність декларування доходів за 2023 рік

опубліковано 09 лютого 2024 о 14:32

У Мукачівській ДПІ інформують громадян, що з 1 січня 2024 року діє нова форма податкової декларації та інструкція щодо її заповнення. Їх оновлена редакція затверджена наказом Міністерства фінансів України від 28 серпня 2023 року № 467 «Про затвердження Змін до форми податкової декларації про майновий стан і доходи та Інструкції щодо заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 18 жовтня 2023 року за № 1817/40873.

Відповідно до норм розділу V Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року №2755-VI із змінами та доповненнями, платники податку зобов’язані самостійно обчислити суму податку на доходи фізичних осіб та військового збору шляхом подання декларації до податкового органу.

В рамках інформаційно-роз’яснювальної кампанії податківці проводять навчання щодо Подання декларації про майновий стан і доходи за допомогою електронного застосунку «Моя податкова».

Сервіс мобільного додатку «Моя податкова» – простий і зручний інструмент для отримання електронних сервісів податкової служби для громадян, а також сплати податків з використанням платіжних систем.

Строк подання декларації:

- фізичні особи – підприємці (крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування) та фізичні особи, які здійснюють незалежну професійну діяльність, – до 01 травня року, наступного за звітним;

- громадяни, у яких виникає обов’язок щодо подання податкової декларації – до 1 травня року, наступного за звітним.

За матеріалами Мукачівської ДПІ

ГУ ДПС у Закарпатській області