Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

У Великоберезнянській ДПІ податківці роз’яснюють громадянам порядок декларування доходів за минулий рік

опубліковано 09 лютого 2024 о 14:54

Фахівці Великоберезнянської ДПІ проводять робочі зустрічі з платниками податків щодо порядку декларування доходів, отриманих громадянами у 2023 році.

Під час таких зустрічей працівники органів ДПС розповідають присутнім про Деклараційну кампанію 2024 та терміни і способи подання декларації про майновий стан і доходи. Податківці звертають увагу платників податків на можливості подання декларації про майновий стан і доходи в електронній формі.

Для зручності подання декларації в Електронному кабінеті платника створено електронний сервіс «Податкова декларація про майновий стан і доходи», який дозволяє сформувати декларацію та подати її до контролюючого органу з копіями первинних документів, у т. ч. для використання права на податкову знижку. Часткове автоматичне предзаповнення декларації здійснюється на підставі облікових даних платника, відомостей про отримані доходи, наявних у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податку, та відомостей про обʼєкти нерухомого чи рухомого майна.

Подати декларацію про майновий стан і доходи з метою декларування неоподаткованих доходів, а також для отримання податкової знижки громадяни можуть через мобільний застосунок «Моя податкова».

За матеріалами Великоберезнянської ДПІ

ГУ ДПС у Закарпатській області