Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Про отримання відомостей з ДРФО онлайн розповідали громадянам під час тренінгу в Міжгірській ДПІ

опубліковано 09 лютого 2024 о 15:00

Однією з частих причин звернення платників податків до ЦОП Міжгірської ДПІ ГУ ДПС у Закарпатській області є питання про отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб щодо сум виплачених доходів та утриманих податків

Податківці Міжгірщини інформують, що це можна зробити за допомогою меню «ЕК для громадян» приватної частини «Електронного кабінету платника».

Відповідь на запит щодо отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про джерела/суми нарахованого доходу, нарахованого (перерахованого) податку та військового збору (в електронному вигляді) можна переглянути та завантажити в pdf у режимі «Вхідні» меню «Вхідні/вихідні документи» або у розділі «Запит про суми виплачених доходів» меню «ЕК для громадян».

Алгоритм дій платника податків наступний.

Необхідно увійти до Електронного кабінету, вхід до якого здійснюється за адресою: https://cabinet.tax.gov.ua, а також через вебпортал ДПС.

При цьому доступ до приватної частини Електронного кабінету надається після проходження користувачем електронної ідентифікації онлайн з використанням КЕП, отриманого у будь-якого Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг, через Інтегровану систему електронної ідентифікації – id.gov.ua (MobileID та BankID), за допомогою Дія.Підпис або «хмарного» КЕП.

У меню «ЕК для громадян» приватної частини Електронного кабінету обрати розділ «Запит про суми виплачених доходів» та натиснути «Створити».

Вказати період, за який необхідно отримати відомості, натиснути «Зберегти».

Підписати за допомогою КЕП або «хмарного» КЕП, після чого Запит буде автоматично відправлений.

Отриману відповідь на запит можна переглянути та завантажити в pdf у режимі «Вхідні» меню «Вхідні/вихідні документи» або у розділі «Запит про суми виплачених доходів» меню «ЕК для громадян».

За матеріалами Міжгірської ДПІ 

ГУ ДПС у Закарпатській області