Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Берегівські податківці розповідають платникам про нову форму податкової декларації про майновий стан і доходи

опубліковано 18 квітня 2024 о 16:36

Працівники Берегівської ДПІ інформують платників про застосування норм податкового законодавства. Податківці розповідають відвідувачам інспекції, що з 1 січня 2024 року введено в дію нову форму податкової декларації про майновий стан і доходи.

Суб’єктам господарювання та громадянам роз’яснюють способи подачі податкової декларації про майновий стан і доходи а саме:

- особисто або уповноваженою особою;

- поштою з повідомленням про вручення та описом вкладення не пізніше ніж за 5 днів до закінчення граничного строку подання;

- засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням вимог законів України «Про електронний документообіг» та «Про електронні довірчі послуги». Також платників інформують про сервіси, зокрема «Електронний кабінет платника» – сервіс, за допомогою якого можна надсилати до органів ДПС податкову звітність, електронні документи, отримати довідки про відсутність заборгованості, отримати необхідну інформацію із загальнодоступних реєстрів.

За необхідності, податківці надають практичні поради громадянам щодо користування Електронним кабінетом, роз’яснюють порядок отримання електронного цифрового підпису та надають практичні поради з електронного звітування.

За матеріалами Берегівської ДПІ

ГУ ДПС у Закарпатській області