Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

У Іршавській ДПІ роз’яснюють громадянам особливості оподаткування нерухомості та земельних ділянок

опубліковано 04 липня 2024 о 15:08

Податківці Іршавської ДПІ на постійній основі проводять робочі зустрічі з платниками податків та громадянами, під час яких роз’яснюють особливості оподаткування нерухомості та земельних ділянок, а також консультують з питань, які виникають у платників при використанні податкових сервісів.

Під час чергової зустрічі працівники Іршавської ДПІ Головного управління ДПС у Закарпатській області ознайомили платника податків з порядком та термінами сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, земельного податку та наголосили на важливості вчасної сплати майнових податків. 

Посадовець ознайомив платника податків з електронними сервісами ДПС: «Електронним кабінетом платника» та мобільним додатком «Моя податкова», за допомогою яких платники можуть дізнатися про стан розрахунків з бюджетом, завантажити ППР на сплату нерухомості та земельного податку, подати декларацію про майновий стан і доходи та листуватися з ДПС тощо. 

Відвідувачі ДПІ також отримують відповіді на запитання щодо подання декларацій про майновий стан і доходи з метою отримання податкової знижки та практичну допомогу при користуванні електронними сервісами ДПС. 

За матеріалами Іршавської ДПІ

ГУ ДПС у Закарпатській області