Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Про переваги спілкування з податковою службою онлайн розповідають платникам у Рахівській ДПІ

опубліковано 04 липня 2024 о 15:11

Працівники Рахівської ДПІ у ході надання адміністративних послуг нагадують платникам про використання електронних сервісів ДПС, а саме:

- інформаційно-комунікаційна система «Електронний кабінет», порядок функціонування якої визначений наказом Міністерства фінансів України від 14.07.2017 №637 «Про затвердження функціонування Електронного кабінету»;

- безкоштовний мобільний застосунок «Моя податкова» – створений ДПС України, щоб забезпечити громадянам простий і зручний інструмент для отримання електронних сервісів податкової служби.

Електронний кабінет працює цілодобово в реальному часі і не вимагає використання жодного додаткового програмного забезпечення, надає можливість часткового автоматичного передзаповнення декларації на підставі даних Державного реєстру фізичних осіб – платників податку та відомостей про обʼєкти нерухомого чи рухомого майна. Для зручності та спрощення процедури декларування доходів у розділі «ЕК для громадян» працює електронний сервіс «Податкова декларація про майновий стан і доходи», який дозволяє сформувати податкову декларацію та подати її до контролюючого органу з копіями первинних документів, у т. ч. для використання права на податкову знижку.