Головне управління ДПС
у Закарпатській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

З вересня стартувало одноразове добровільне декларування: ужгородські податківці надають роз’яснення

, опубліковано 09 вересня 2021 о 15:57

Минулого тижня, 1 вересня 2021 року, стартувало одноразове (спеціальне) добровільне декларування, яке триватиме до 1 вересня 2022 року. Працівники ДПІ у м. Ужгород щоденно надають інформаційно-роз’яснювальні послуги щодо одноразового добровільного декларування.

Зокрема, податківці наголошують, що громадяни України, які мають активи, що не були оподатковані належним чином, можуть добровільно пройти одноразове (спеціальне) декларування, сплатити одноразовий збір та легалізувати такі активи.

Ця можливість надана нормами Закону України від 15.07.2021 № 1539-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо стимулювання детінізації доходів та підвищення податкової культури громадян шляхом запровадження одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету».

Фахівці податкової інспекції зазначають, що декларування активів здійснюється виключно за бажанням громадянина.

Варто зазначити, що декларація подається до Державної податкової служби України в електронному вигляді через Електронний кабінет.

Податківці під час спілкування з платниками податків і наданні роз’яснень інформують, що детальніше з порядком одноразового (спеціального) добровільного декларування можна ознайомитися на сайті Державної податкової служби України за посиланням: https://tax.gov.ua/baneryi/odnorazove-dobrovilne-deklaruvannya.

За матеріалами ДПІ у м. Ужгород

ГУ ДПС у Закарпатській області