Головне управління ДПС
у Закарпатській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

На Рахівщині податківці інформують платників про переваги електронних сервісів від ДПС

, опубліковано 13 жовтня 2021 о 11:23

Фахівці Рахівської ДПІ розповідають платникам про переваги електронних сервісів від ДПС та інші новації податкового законодавства. Зокрема, на зустрічах з громадянами йдеться про можливість застосування «Електронного кабінету» для подання податкової звітності.

Податківці наголошують, що «Електронний кабінет» – персональне автоматизоване робоче місце платника, в якому працювати він може без використання спеціального встановленого клієнтського додатка. Сервіс дає можливість не лише подати звітність та різноманітну документацію, а ще й сплатити податки.

Для фізичних осіб в «Електронному кабінеті» наразі є такі можливості:

- доступ до реєстраційних даних та даних про об’єкти оподаткування (рухоме та нерухоме майно, відомості про які надходять до ДПС з відповідних реєстрів інших державних органів);

- доступ до сформованих податкових повідомлень – рішень щодо сум нарахованих податкових зобов’язань з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, транспортного податку та плати за землю;

- подання декларації про майновий стан і доходи;

- отримання відомостей про суми виплачених доходів та утриманих податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків.

Крім того, через режим «Стан розрахунків з бюджетом» фізичні особи можуть сплатити податки, збори, платежі, обравши на вибір одну з платіжних систем.

Також податківці інформують платників про порядок подання повідомлення про прийом на роботу працівника в «Електронному кабінеті» та формування запиту про суму отриманих доходів.

Серед іншого платники дізнаються більше про новинку від ДПС – InfoTax. Цей сервіс працює через месенджери Telegram і Viber та надає інформацію про стан розрахунків з бюджетом, реєстраційні та облікові дані, результати обробки документів, строки подання звітності та сплати податків.

За матеріалами Рахівської ДПІ

ГУ ДПС у Закарпатській області