Головне управління ДПС
у Закарпатській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

У Міжгір’ї платникам вкотре розповіли про нюанси податкової амністії

, опубліковано 13 жовтня 2021 о 13:52

У приміщенні Центру обслуговування платників Міжгірської ДПІ податківці роз’яснюють платникам податків нюанси одноразового добровільного декларування. Зокрема, платники дізнаються про основні аспекти Закону України від 15 червня 2021 року № 1539-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо стимулювання детінізації доходів та підвищення податкової культури громадян шляхом запровадження одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету».

Громадянам роз’яснюють, що кампанія одноразового добровільного декларування вже стартувала і триватиме до 1 вересня 2022 року, а також інформують хто з громадян повинен декларувати доходи, які доходи підлягають декларуванню та за якими ставками. Слід звернути увагу, що під час податкової амністії можна легалізувати як активи, які знаходяться на території України, так і за її межами.

Фахівці інспекції зауважують, що запровадження добровільного одноразового декларування дає можливість легалізувати громадянам усе неоподатковане майно (рухоме та нерухоме), валютні цінності, ювелірні вироби, дорогоцінні метали, готівкові кошти без пояснення в подальшому щодо джерел їх походження.

За матеріалами Міжгірської ДПІ

ГУ ДПС у Закарпатській області