Головне управління ДПС
у Закарпатській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

У Оноківській ТГ відбувся тренінг на тему одноразового декларування

, опубліковано 24 листопада 2021 о 15:34

Днями податківці Ужгородської ДПІ провели інформативну зустріч для громадян Оноківської територіальної громади на тему «Одноразове (спеціальне) добровільне декларування».

Зокрема, фахівці податкової служби проінформували громадян про основні аспекти Закону України від 15 червня 2021 року № 1539-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо стимулювання детінізації доходів та підвищення податкової культури громадян шляхом запровадження одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету».

Учасники тренінгу дізналися, що кампанія одноразового добровільного декларування уже розпочалася і триватиме до 1 вересня 2022 року. Під час зустрічі податківці розповіли про особливості такого декларування, зокрема, хто з громадян може декларувати доходи, які доходи підлягають декларуванню та за якими ставками. Платники також дізналися, що під час податкової амністії можна легалізувати як активи, що знаходяться на території України, так і за її межами. Запровадження добровільного одноразового декларування дає можливість легалізувати громадянам усе неоподатковане майно (рухоме та нерухоме), валютні цінності, ювелірні вироби, дорогоцінні метали, готівкові кошти без пояснення щодо джерел їх походження.

За матеріалами Ужгородської ДПІ

ГУ ДПС у Закарпатській області